Neden Bimcell?

Bir Ayrıcalık Operatörü: Bimcell

Birleşik Marketler A.Ş. (BİM) tarafından müşterilerine kaliteli ve hesaplı bir alışveriş getirmesi üzerine kurulmuştur. 1995 tarihinde açıldığı günden itibaren tüketicilerine mutlu bir hizmet sunma anlayışı içerisindedir. Yüksek indirim sisteminin Türkiye’deki ilk temsilcisidir. Günümüzde uluslararası bir hizmet vermektedir. Bu mağazaların bir kısmı Fas ve Mısır da hizmetlerini sürdürmektedir.

 Her sene sonunda ortalamanın üzerinde büyümektedir. Halkın kendisine gösterdiği yoğun ilgiyle istikrarlı bir şekilde piyasada yerini almaktadır. Toptan fiyatına perakende satış ilkesi ile hareket etmektedir. Türkiye’de perakende marketleri birbirleriyle rekabet içerisindedir. Personelleri müşterileri ile çok iyi ilgilenmektedir.

 Bimcell ’in Tarihi

 Bimcell, sanal bir GSM operatörüdür. BİM ve Türk Telekom ortak çalışmaları sonucu, Eylül 2012 tarihinde Bimcell kurulmuştur.

 Günümüzde Bimcell müşterilerine sunduğu cazip avantajlar ile 1,5 milyon aboneye ulaşmıştır. Bu da Bimcell ’in piyasadaki değerini arttırmaktadır. Her geçen gün ve zamanda sunduğu yeniliklerle kendisini güncelleyip geliştirmektedir. Müşterilerine kaliteli bir çekim sağlamaktadır. Neden bimcell? Çünkü neden bu operatör olmalıyız sorusunun cevabı oldukça basittir. İşte bunlar:

Diğer operatörlerin tarifelerinden oldukça hesaplı tarifeleri vardır.

Tarifesinde bulunan dakika, Sms ve internette dopdolu kampanyalar içermektedir.

Her ay içerisinde paketiniz bitiyor diye düşünülmemelidir. Bimcell süper ek paketler sunmaktadır.

BİM’ in 5000’nin üzerinde sahip olduğu dev mağaza ağı ile, istediğiniz bölgeden Bimcell ’i doldurabilmektesiniz.

İletişim kalitesinden taviz vermemektedir.

BİM, dünya perakende listesinde yer almaktadır.

İsteğinize bağlı olarak eski numaranızı Bimcell ‘e taşıyabilirsiniz.