Kategoriler
Bimcell Tl Yükleme

Bimcell Ramazan Kampanyası

Bimcell Ramazan Kampanyası

Bimcell, TT. Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Bim, herkesin bildiği gibi uygun fiyatları ve kalitesiyle çok fazla tercih edilmektedir. Bu kalitenin içerisine elbette hattınızla da dahil olabilirsiniz.

 Hattınızı bimcelle taşıdığınız takdirde bir çok avantajdan da faydalanma fırsatı yakalayacaksınız. Hemen 4,5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz bir şekilde alarak anında 30 GB cepten internet kazanabilirsiniz.

 Her fırsatta size kolaylıklar sunan bimcell hattınız size tabi ki bu ramazanda da kolaylıklar ve avantajlar sağlayacaktır. Bu sene de bicell ramazan kampanyası sizin için yine dolu dolu geliyor.

 Bimcell Ramazan Kampanyası 2020 :

 Ramazan ayında her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içinde olduğumuz için, dolayısıyla daha fazla telefon görüşmeleri yapıyoruz. Bimcell sizin için Ramazan Bayramı süresince, bütün Bimcell kullanıcıları arasında sınırsız konuşma hediyesi veriyor.

 Bimcell Ramazan Kampanyası:

 Bimcell sizin için sadece dakikalar konusunda değil, internet paketi kapsamında da yardımını yapıyor. Size bimcell ramazan kampanyası 2020 dahilinde, Ramazan ayı boyunca sahur paketi kapsamında 02:00 / 06:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 10 GB internet hediye ediyor.

 Bimcell Yeni Yıl Fırsatları :

 Şimdi bimcell’ de 40 TL ve üzeri her yüklemeniz için 5GB internet ile birlikte 500 sms de hattınıza ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

 Bir çok fırsat ve ayrıcalığa sahip olmak için sizde hattınızı bir an önce bimcell’ e taşımak isterseniz en yakın bim mağazasına kimlik fotokopisiyle başvurabilirsiniz.

 Bimcell Avantajlarına Sahip Olmak :

 Hattınızı bimcell’ e taşıdığınız takdirde sizden hiç bir ücret talep edilmemektedir. Numara değişikliği talep etmediğiniz durumlarda eski numaranızı taşıma işleminden sonra da kullanabilirsiniz.

 Eğer yeni hattınızı yeni bir numarayla kullanmak isterseniz, vergiler dahil 24,5 TL bir ücret ödemeniz olacaktır.

 Sizde eğer bimcell ailesine dahilseniz bu avantajlarla dolu tarifelerden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir