Kategoriler
Uncategorized

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri

BİMcell ödenen fiyatlardan daha uzun konuşabilmesini sağlayan ve kaliteden ödün vermeyen bir firmadır. Ayrıca Türkiye’de kapsama oranı ile mükemmel ve kesintisiz olarak iletişim sağlar.

BİMcell Nerede Satılır?

BİM marketleri Türkiye’nin her il ve ilçesinde bulunmaktadır. BİM mağazalarından satın alınacak BİMcell ile kesintisiz ve daha ucuza konuşmak mümkündür. Mağazalardan BİMcell almak için kimlik fotokopisi ile gidilmesi gerekir. Başka herhangi bir işleme gerek duyulmadan kolaylıkla sahip olunabilir.

BİMcell hattına TL yüklemek yine BİM mağazalarından yapılmaktadır. Bunun dışında BİMMcell müşteri hizmetler aranarak da TL yükleme işlemleri gerçekleştirilebilir. Bimcell müşteri hizmetleri telefon numarası 444 4 551 aranarak TL yüklemesi yapabilir, herhangi bir sorunla karşılaşıldığında da müşteri hizmetlerinden yardım alınabilmektedir. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri kullanıcılar için en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

BİMcell kullanan kullanıcılar site içerisinde hizmet kullanarak kişisel bilgilerini bildirerek BİM tarafından kullanılmasına izin vermiş olur. BİM bu sayede kişisel bilgileri e-posta yoluyla sitenin geliştirilmesi amaçlı kullanabilir. Ayrıca BİM paylaşılan bu bilgileri başka herhangi biriyle paylaşılmayacağına dair taahhüt etmektedir. BİM de paylaşılan her bilgi gizli kalır. Bu da tüketicilere kalite ve güven sağlamaktadır.

BİMcell de kullanılabilecek birçok tarife ve paket bulunmaktadır. Bunlar karma paketler, konuşma paketleri, internet paketleri ve SMS paketleridir. Size uygun olan herhangi bir paketi seçebilir, böylece BİMcell mağazalarından veya müşteri hizmetlerinden tarife veya paket satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir