Kategoriler
Uncategorized

Bimcell Hediye İnternet Dağıtıyor 2020

Rakip operatörler ile rekabeti sıcak tutan Bimcell müşterilerini memnun etmeyi ve onlara kaliteli ve iyi paketleri uygun fiyata sunmayı hedefliyor. 2020 yılına girilmesine özel birçok kampanya yaparak Bimcell bedava internet dağıtıyor. Kullanıcılarını mağdur etmeyen ve onların yüzünü güldüren Bimcell 2020 yılında da çalışıyor.

2020 Yılında Yeni Hat Alana 30 GB Hediye

GSM operatörleri yeni kullanıcılara ulaşmak için onlara cazip fırsatlar sunar. 2020 yılında yeni hat sahipleri için Bimcell 30 GB hediye internet veriyor. Bim marketlerinden her hangi bir şubeye kimliğiniz ile gidip hemen Bİmcell kullanıcısı olabilirsiniz. Anında 30 GB interneti ve tanışma paketinde bulunan 6 GB interneti gönlünüzce harcayabilirsiniz.

2020’ye Özel Bedava İnternet

Bimcell yeni kullanıcılarını önemsediği gibi mevcut kullanıcılarını da önemseyen bir GSM operatörüdür. Bimcell hattınızın olmasının yeterli olduğu, herhangi paket yükleme ve TL yükleme işlemine gerek kalmadan 2 GB ile 1 GB aralığında bedava internet hediye ediyor.

25 TL ve Üzeri Yüklemelerde 1 GB Hediye

Bimcell’in kampanyaları bitmiyor. Kullanıcılarını memnun etmek için her fırsatta onların yüzünü güldürmeyi ve cebini rahatlatmayı amaçlayan Bimcell bedava internet ile yine kullanıcılarını sevindiriyor. Üstelik sadece 25 lira veya daha üzerinde bir TL yüklemesi yapmanız yeterli. Bimcell 25 lira ve üzeri TL yüklemlerinde aylık 1 GB hediye internet sağlıyor. 1 GB hediyenin yanında ise ayrıca 500 adet SMS hediye ediyor. Bir seferde 40 lira ve üzerindeki TL yüklemelerinde ise; 1 GB internet ve 500 SMS yanında 4 GB daha internet hediye ediyor. Toplamda 5 GB hediye internet kazanılıyor. Tüm hediye edilen SMS ve GB’lar tam olarak otuz gün yani bir ay kullanılabiliyor. Birçok kampanya ve hediyeler ile Bimcell kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir