Kategoriler
Uncategorized

2020 Yılında Bimcell Paketleri Ve Kampanyaları

Bimcell Türk Telekom işbirliği ile kurulan bir GSM operatörüdür. Türkiye’de ilk defa bir market zincirinin GSM operatörü kurması Bimcell ile gerçekleşmiştir. Bim market zinciri halka uygun fiyatlı satış yapmamayı amaçladığı gibi Bimcell’de de aynı şekilde diğer GSM operatörlerinden daha uygun fiyatlı paket ve tarifeler sunuyor.

Bimcell’den Yeni Hat Alana 2020 Yılına Özel 30 GB Hediye

Bimcell kullanıcı sayısını her geçen yıl arttırıyor. 2020 yılına girilmesi ile birlikte bazı kampanyaları başlatan Bimcell yeni hat alana bedava internet sunuyor. Yıllardır hizmet veren diğer operatörler ile daha iyi rekabet halinde olabilmek için birçok uygu fiyatlı kampanya yapılıyor. Bu kampanyalardan biri ise bimcell 30gb kampanyasıdır. Bu kampanya ile Bimcell’in yeni kullanıcıları tam 30 GB hediye internet ile karşılanıyor. Yapmanız gereken ise Türkiye Cumhuriyeti kimliğiniz ile Bim marketlerine gidip işlemlerinizi ücretsiz ve kolayca yapabilirsiniz. Anında Bimcell hattınızı alarak 30 GB hediyeniz ve uygun fiyatlı paket ve tarifeler ile kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

2020 Bimcell Tanışma Paketi

Bimcell kullanıcıları için ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Bimcell paketleri 2020 yılında yenilenerek sayısını arttırdı. Yeni hat alan kullanıcıları için 2020 yılında 30GB internete ek olarak tanışma paketi ile kullanıcıların ayrıcalıklarını arttırıyor. Yeni hat alarak Bimcel kullanıcısı olan müşteriler 250 SMS, 250 DK ve 6 GB internetten oluşan tanışma paketine sahip olacaklar.

Bimcell Paketleri

Uygun fiyatlı Bimcell kullanıcılarına karma paket seçeneği olarak Dost 2GB/5GB/10GB paketlerini sunuyor. Dost 2GB; her yöne 600 DK ve 600 SMS ile 2 GB interneti 19 lira. Dost 5GB; her yöne 750 DK ve 750 SMS ile 5 GB internet 29 lira. Dost 10GB; her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ile 10 GB internet 39 lira.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir